23 oktober 2018

Voorlichtingsochtenden nieuwe leerlingen

Om u als mogelijk toekomstig ouder(s) alle informatie over onze school en de aanmelding te geven, organiseren wij voorlichtingsochtenden. Deze vinden op dinsdagen van 09.00 tot 11.00 plaats op onze school.

Tijdens zo’n ochtend geeft de directeur u voorlichting over het Montessori-onderwijs en hoe wij als school dit anno 2018 vormgeven. U krijgt een rondleiding door onze school om zo de eerste indrukken op te doen en de cultuur een beetje te leren kennen. U kent uw kind het beste dus u kunt specifieke vragen stellen om te kijken of onze school passend is bij uw visie en de behoeften van uw kind. Afsluitend bekijken we of alle vragen aan de orde gekomen zijn en maken we eventueel vervolgafspraken.

U kunt zich aanmelden voor een ochtend via het contactformulier of middels een mailtje naar: directie@alphensemontessorischool.nl

Graag tot ziens op onze school!

 

De komende periode zijn er op de volgende data inloopochtenden:

25 september 2018

16 oktober 2018

27 november 2018

18 december 2018